wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłkiZasady realizacji zamówień i wysyłki
 


1. Terminy realizacji podane na stronie PHU Bogler są terminami orientacyjnymi. Około 90 % procent realizowanych zleceń nie przekracza tych terminów.

2. Wszystkie terminy realizacji podane są w dniach roboczych. Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

3. Termin realizacji jest liczony od dnia wpłynięcia zamówienia wraz ze wszystkimi potrzebnymi do jego wykonania materiałami, informacjami itp., które zostały zatwierdzone przez pracownika PHU Bogler.

4. Jeśli Klient złożył zamówienie w systemie i dostarczył plik po godzinie 12.00, termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego.

5. Drukarnia PHU Bogler nie ponosi winy za wydłużenie terminu realizacji zlecenia w przypadku:

a) zmiany zakresu zlecenia bądź przez niedopatrzenia oraz zmiany leżące po stronie Zleceniodawcy,

b) wystąpienia siły wyższej (np. awaria maszyny, przerwa w dostawie prądu) o czym Klient jest niezwłocznie informowany e-mailowo lub telefonicznie.

6. Odbiór zamówionego towaru następuje osobiście lub za pośrednictwem firm wysyłkowych.

7. Koszty dostawy pokrywa Zleceniodawca, chyba że odrębna umowa stanowi inaczej.

8. Maksymalny termin dostawy na adres podany przez Zleceniodawcę jest sumą terminu realizacji zamówienia oraz czasu dostarczenia przesyłki przez kuriera.

9. Zamówione produkty standardowo pakowane są w sposób najbardziej ekonomiczny z punktu widzenia PHU Bogler. Jeśli Zleceniodawca preferuje konkretny sposób pakowania konieczne jest dostarczenie szczegółowych wytycznych w momencie złożenia zamówienia.

10. Drukarnia PHU Bogler zastrzega sobie prawo doliczenia kosztów opakowania do kosztów wysyłki zamówionych towarów w przypadku zastosowania opakowania innego niż standardowe.

11. W wypadku zrealizowania dwóch lub więcej zamówień w tym samym terminie (pochodzących od tego samego Zleceniodawcy, z tym samym adresem wysyłki) PHU Bogler może podjąć decyzję o zapakowaniu ich do jednej paczki w celu ograniczenia kosztów dostawy.

12. Drukarnia PHU Bogler nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia przesyłek z winy firm kurierskich.


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu